Přihlásit / Registrovat

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici expedient/ka

08.08.2018
Na pozici expedient/ka ve velkoobchodě s orientálním zbožím hledáme aktivního samostatného člověka.

Nástup: září 2018
Pracoviště: velkoobchodní prodejna - Zábrdovická 11, Brno
Pracovní poměr: HPP

Požadujeme:
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost
- příjemné vystupování
- chuť a zájem pracovat s orientálním a kuřáckým sortimentem
- manipulaci s balíky do 30kg
- reference z předchozích zaměstnání

Nabízíme:
- zaměstnání v příjemném kolektivu
- veškeré státní svátky volné
- fixní plat, stravenky

Náplň práce:
- uspokojování objednávek od zákazníků - vychystávání zboží, kontrolování zboží, balení zboží (balíky do 30kg) a veškerá administrativa s tím spojená
- kontrola vychystaného zboží dle objednávek včetně kontroly kvality zboží, zodpovědnost za správnost objednávky a kvalitu expedovaného zboží
- péče o prodejnu - doplňování a běžná údržba prodejny
- provádění fyzických inventur zboží na prodejně a ve skladu
- manipulace se zbožím - vybalování a kontrola zboží, přejímky zboží, označování zboží a kompletace zboží

Životopis a motivační dopis zasílejte na email: info@shanti.cz